درباره ما

تاریخچه شرکت

شركت آلفا ماشين پويا در سال 1380 با نام صنايع ماشين سازي آلفا و با اخذ پروانه بهره برداري در زمينه توليد ماشين آلات با كاربرد عام  ( پيوست 1 ) از اداره صنايع استان زنجان به ظرفيت سالانه 240 دستگاه در سال آغاز به كار كرد و به طور تخصصي پا به عرصه ساخت ماشين آلات صنايع معدني و جدايش از قبيل فيلترپرس ها و راكتورهاي فرايندي و سيستمهاي انتقال مواد گذارد . در كنار ساخت اين رده ماشين آلات ارائه خدمت ساخت و همچنين توليد ماشين آلات خاص معدني به سفارش مشتري همواره در برنامه كاري اين شركت بوده است . اين شركت در تاريخ 1385/12/10 با ثبت شركت در اداره ثبت شركتهاي استان زنجان با شماره 6833 ( پيوست 2 ) و تغيير نام به شركت آلفا ماشين پويا فعاليت خود را گسترش داده و در چارچوب يك كارخانه ماشين ساز به كار خود رسميت بخشيد .

با ارتقاء روز افزون تنوع محصولات و كسب دانش فني ماشين آلات در زمينه طراحي و پروسس ، اين شركت خود را در زمره طراحان و سازندگان برتر ماشين آلات خطوط صنايع معدني قرار داده است و اخذ تقديرنامه هايي از شركت صنايع ملي مس ايران و شركت هاي روي گواه بر موفقيت شركت در اين عرصه كسب و كار مي باشد .

در حال حاضر شركت توانايي طراحي و ساخت بيش از 9 خط توليد و 35 نوع دستگاه را در زمينه صنايع معدني و جدايش دارا مي باشد و ظرفيت خود را تا مرز توليد 600 تن ماشين در سال افزايش داده است .

اين شركت جهت توسعه فضاها و امكانات توليدي خود در سال 1385 اقدام به افزايش سرمايه توسط مشاركت بانك تجارت كرده است. همچنين در سال 1391 با واگذاري سهام قابل توجهي به شركت صنعت روي زنگان كه يكي از شركتهاي اقماري شركت كالسيمين مي باشد، از مزاياي حمايتي هولدينگهاي بزرگي چون شركت توسعه معادن روي و شركت سرمايه گذاري مهر ايرانيان برخوردار شد.

تماس با ما

درخواست تماس